Dostupnosť: Skladom
Hrubá hmotnosť 0.20kg
9.70€
Cena vo vernostných bodoch: 970


8in1 Excel Glucosamine + MSM

Kŕmna prísada na udržanie zdravia a pohyblivosti kĺbov s glukosamínom, MSM a stabilnou formou vitamínu C. Glukozamín je nevyhnutným stavebným materiálom pre spojenie tkaniva, chrupaviek a synoviálnej tekutiny. MSM (metylsulfonylmetán) podporuje obnovu buniek a tkanív. MSM zlepšuje regeneráciu po záťaži, stresových situáciách a zraneniach a zároveň posilňuje pôsobenie glukozamínu. Vitamín C stimuluje tvorbu kolagénu, zabezpečuje elasticitu spojivového tkaniva vrátane väziva. Každodenné užívanie glukozamínu s MSM pomáha predchádzať ochoreniam kĺbov a udržiavať aktivitu zvierat. Liek je vhodný pre psov s akýmikoľvek ochoreniami kĺbov.

Použitie: Šteniatka a psy s hmotnosťou do 6 kg - 1/2 tab. za deň, od 6 do 12 kg - 1 tab. za deň, od 12 do 24 kg - 2 tab. za deň, od 24 do 36 kg - 3 tab. za deň, viac ako 36 kg - 4 tab. za deň. Podávajte pred kŕmením alebo miešajte s jedlom.

Zmena/oprava dávkovania je povolená na odporúčanie veterinárneho lekára.

Odporúčaná doba používania: Minimálne 3 mesiace.

Kontraindikácie: Individuálna intolerancia zložiek; neodporúča sa používať pri cukrovke, ako aj u gravidných psov.

Vek domácich zvierat: Pre dospelých psov a šteniatka staršie ako 3 týždne života.

Zloženie: Dihydrát fosforečnanu vápenatého, pivné kvasnice (Saccharomyces cerevisiae), glukosamín hydrochlorid 22 %, kyselina stearová, metylsulfonylmetylén (MCM) 1 %, glycerín, oxid horečnatý.

Analytické zloženie (priemerné hodnoty): Surový proteín 20 %, surový tuk 7 %, surová vláknina 2 %, popol 33 %, vlhkosť 6 %.

Vitamíny: C 30000 mg/kg.

Vlastnosti
Váha 0.20kg
Rozmery (d x š x v) 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie