Dostupnosť: Skladom
Hrubá hmotnosť 0.06kg
8.99€
11.24€
-20% zľava

Cena vo vernostných bodoch: 1124


Advanced Oral Care gél účinne osviežuje dych každého domáceho maznáčika a udržuje jeho zuby a ďasná zdravé. Tento gél je unikátnou zmesou precízne vyrobených nanočastíc a najčistejších prírodných ingrediencií. Je založený na mukoadhezívnom zložení (t.j. priľne k ďasnám), ktoré zaisťuje, že aktívne zložky (nanočastice striebra a extrakt z papáje) zostanú v kontakte so zubami a ďasnami domácich zvierat po dlhú dobu.

  • Vhodné pre psov, mačky a iné domáce zvieratá
  • Nie je potrebné používať zubnú kefku
  • Bezstarostné prísady (napr. bez parabénov)
  • Kompatibilné s farmaceutickými výrobkami
  • Príchuť vanilka a mäta
  • 35ml tuba

Nanosanitas Advanced Oral Care Gél chráni pred zápalmi ústnej dutiny a spomaľuje hromadenie zubného povlaku a zubného kameňa. To ponúka dlhotrvajúcu úľavu a účinok pri liečbe zápalových lézií ústnej dutiny. Udržuje zdravé zuby a ďasná, čím znižuje veterinárne náklady na ústnu starostlivosť až o 60 %. Obsahuje striebro a extrakt zo semien papáje, ktoré pôsobia proti baktériám, redukujú tvorbu plaku o 50 % a znižujú zápal ďasien o 40 %. Špeciálne formulovaný v chutnom géli pre ľahkú aplikáciu a prijatie. Nie je potrebné žiadne kefovanie zubnou kefkou.

EXTRAKT Z PAPÁJE - obsahuje látky s protizápalovým a antibakteriálnym účinkom. Výsledkom je zníženie mikrobiálneho povlaku a zápalu ďasien, čo poskytuje čistý dych.

NANOČASTICE STRIEBRA - odstraňujú 99,9999 % baktérií spôsobujúcich zápach, liečia a chránia zuby a ďasná, poskytujú dlhotrvajúci svieži dych a pôsobia proti zápalom.


INŠTRUKCIE:

Naneste množstvo veľkosti hrášku na zadné zuby a rozotrite smerom k prednej časti úst vášho domáceho maznáčika. Pre ľahšiu aplikáciu na zadné zuby a ďasná použite priložený aplikátor a aplikujte priamo na ďasná a zuby. Používajte ako súčasť každodennej rutiny ústnej hygieny na pomoc pri kontrole hromadenia zubného povlaku a zubného kameňa. Pokročilá ústna starostlivosť je dobre znášaná a má diskrétnu vanilkovú a mätovú príchuť. Pre lepšie výsledky aplikujte po kŕmení.

INGREDIENCIE:

voda (voda), glycerín, carbopol 947p nf, xantánová guma, betaín, ovocný extrakt carica papaya, etyl vanilín, sacharín sodný, hydroxid sodný, metylsalicylát, nanočastice striebra.


Ako pomáha nanotechnológia pri starostlivosti o domáce zvieratá:

*možnosť zapnúť slovenské titulky

Vlastnosti
Váha 0.06kg
Rozmery (d x š x v) 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie