Dostupnosť: Skladom
Hrubá hmotnosť 0.28kg
5.87€
Cena vo vernostných bodoch: 587

ANTYCHLOR POND

 RÝCHLA NEUTRALIZÁCIA CHLÓRU

 250 ml / 5 000 l vody


TROPICAL ANTYCHLOR POND slúži na rýchlu prípravu surovej vodovodnej vody určenej pre naplňovanie záhradných jazierok. Odporúčaný pre použitie pri zakladaní nového záhradného jazierka a počas doplňovania a výmeny vody v nádrži. ANTYCHLOR POND rýchlo neutralizuje jedovatý, pre ozdobné ryby nebezpečný chlór, ktorý je prítomný vo vodovodnej vode, upravovanej pomocou zlúčenín chlóru. Pôsobí okamžite, umožňujúc rýchle a bezpečné zarybnenie nádrže bez obavy otrávenia rýb a zničenia vodných rastlín.

SPÔSOB POUŽITIA: 25 ml / 500 l surovej vodovodnej vody. Silné prevzdušňovanie vody podporuje činnosť preparátu. Vždy používajte v nových záhradných jazierkach, tiež po každej výmene vody a počas jej doplňovania. Používajte spolu s prípravkom Esklarin Pond.

POZOR! Nepoužívajte spolu s inými preparátmi do záhradných jazierok (okrem hore uvedeného). Preparát je bezpečný pre ryby, kôrovce, mäkkýše, plazy, vtáky a domáce zvieratá.

 

1 uzáver = 20 ml.

 

POZOR! Preparát do záhradných jazierok s ozdobnými rybami, ktoré nie sú určené na konzumovanie a potravinárske spracovanie.

Vlastnosti
Váha 0.28kg
Rozmery (d x š x v) 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie