Dostupnosť: Skladom
Hrubá hmotnosť 0.33kg
13.74€
15.27€
-10% zľava

Cena vo vernostných bodoch: 1527


Filter SAS 500 je akváriový povrchový filter určený na čistenie vodnej hladiny od vrstvy nečistôt od prachu, proteínového filmu alebo drobných zvyškov rastlín. Pomáha udržiavať estetický vzhľad akvária a podporuje proces filtrácie a prevzdušňovania vody. Vďaka nastaviteľnej kapacite je ideálny pre akvária s veľkými aj malými vodnými plochami.


Častým problémom v akváriových nádržiach je bakteriálna pena tvoriaca sa na vodnej hladine. Obmedzuje výmenu plynov, bráni prieniku svetla a kazí vzhľad akvária.

Prečo si vybrať filter SAS 500?

  • EFEKTÍVNY

Filter SAS 500 je účinný vďaka svojej konštrukcii. Voda sa spolu s povrchovými nečistotami dostáva cez plavák do filtračnej komory, kde sa filtruje. Nečistoty sa usadzujú na hustom špongiovom predfiltri, ktorý je potrebné pravidelne čistiť, aby bola voda v akváriu neustále čistá.

  • ENERGETICKY ÚČINNÉ A VŠESTRANNÉ

SAS FILTER 500 je vybavený vysokokapacitným energeticky úsporným čerpadlom, vďaka čomu je ideálny pre veľké nádrže (až 500 litrov). Regulátor prietoku vody umožňuje jednoduché nastavenie výkonu filtra aj pre malé nádrže (aj 20 litrov).

  • BEZPEČNÉ PRE NAJMENŠIE AKVÁRIOVÉ ZVIERATÁ

Zabudovaný špongiový predfilter zabraňuje tomu, aby sa krevety a malé ryby náhodne dostali do priestoru motora. Ak akváriové zviera skončí vo vnútri jednotky, možno ho bezpečne vyslobodiť naklonením filtračnej manžety nad akvárium.

  • JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA A POUŽÍVANIE

SAS FILTER 500 je vybavený bezúdržbovým plavákom, ktorý automaticky prispôsobí filtráciu meniacim sa hladinám vody v nádrži. Filter nemusíte nastavovať každý deň. Jediná vec, o ktorú sa musíte postarať, je inštalácia zariadenia do akvária. Je to mimoriadne jednoduché vďaka prísavnému držiaku, ktorý je určený na rýchlu inštaláciu a jednoduché vybratie z akvária. Jeho jednoduchý dizajn navyše uľahčuje čistenie a údržbu.


Odporúčané použitie:

  • v otvorených akváriách, v ktorých sa nečistoty ľahšie hromadia na vodnej hladine kvôli nedostatku krytu;
  • po údržbe akvária - pravidelná údržba akvária (napr. prerezávanie rastlín) vytvára škodliviny na vodnej hladine;
  • v akváriách s veľkým počtom rýb - viac živočíchov v akváriu znamená okrem iného aj viac nezjedenej potravy, ktorá sa - podobne ako prach a drobné zvyšky rastlín - ukladá na vodnej hladine.


Technické údaje:

Prietok

500 l/h

Objem akvária

20-500 l

Výkon

4,4 W

Priemer výstupu

12 mm

Dĺžka kábla

1,5 m

Vlastnosti
Váha 0.33kg
Rozmery (d x š x v) 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm
Objem akvária 20-500 l
Prietok 500 l/h
Výkon 4,4 W

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie