Dostupnosť: Skladom
Hrubá hmotnosť 0.00kg
10.53€
Cena vo vernostných bodoch: 1053


Nature's Miracle® Urine Remover Cat je prípravok na boj proti pretrvávajúcej špine zo mačacieho moču, účinný pri odstraňovaní moču a jeho zvyškov vo forme žltého, lepkavého sedimentu. Bioenzymatická receptúra ​​založená na baktériách produkuje enzýmy, ktoré odstraňujú organické škvrny a pôsobia dovtedy, kým neodstránia škvrny z moču a zápach nie je neutralizovaný.

  • Prostriedok na odstránenie silných nečistôt z moču mačiek
  • Účinné pri odstraňovaní silných nečistôt z mačacieho moču a jeho zvyškov
  • Bioenzymatická receptúra ​​na odstránenie moču
  • Neutralizuje nepríjemný zápach moču
  • Na použitie na koberce, podlahy, nábytok, látky a ďalšie*
  • Bezpečné pre domáce zvieratá a domov*
  • Vôňa esenciálnych olejov
    * za predpokladu, že sa používa a skladuje podľa odporúčaní
NÁVOD NA POUŽITIE:
Pred použitím otestujte povrchy, ktoré majú byť ošetrené na stálofarebnosť, nanesením na oblasť, ktorú nevidno. Počkajte 5 minút a potom utrite bielou handričkou. Ak sa farba z testovacej oblasti odstráni, na tieto povrchy nepoužívajte Nature’s Miracle®. Nepoužívajte na neošetrené tvrdé drevo, kožu, semiš, hodváb alebo vlnené špeciálne tkaniny, porézne kamenné/keramické povrchy. Tento produkt používajte vždy v plnej sile, nerieďte. Vždy najskôr používajte Nature’s Miracle®. Iné čistiace a pracie prostriedky môžu zlyhať a chemicky „usadiť“ škvrny, ktoré nebude možné odstrániť. Na odstraňovanie škvŕn a zápachu. Zotrite čo najviac špiny a potom postihnuté miesto dôkladne namočte týmto produktom. Nasiaknutie je dôležité, aby tento produkt mohol preniknúť hlboko. Nechajte pôsobiť 15 minút, potom škvrnu utrite čistou handričkou.
Na odolné škvrny: Škvrnu jemne vydrhnite a potom nechajte produkt pôsobiť 15 minút.
Pre silné pachy: Ošetrite dôkladným namočením postihnutého miesta a necháte uschnúť na vzduchu

Zloženie: <5% neiónové povrchovo aktívne látky, <5% fosfáty, parfumy ((Citronellol, Linalool, Limonene), 2-metyl-(2H)-izotiazol-3-ón, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, BENZISOTHIAZOLINONE
Vlastnosti
Váha 0.00kg
Rozmery (d x š x v) 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie