Dostupnosť: Skladom
Hrubá hmotnosť 0.00kg
11.78€
Cena vo vernostných bodoch: 1178


Nature's Miracle® Ultimate Stain & Odour Eliminator Dog je produkt určený na odstraňovanie odolných nečistôt, ktoré zanechávajú psy. Výnimočne silná bioenzymatická receptúra ​​obsahuje patentované mikroorganizmy, ktoré pri kontakte s organickou nečistotou produkujú enzýmy. Tieto enzýmy ľahko a efektívne odstraňujú najodolnejšie nečistoty domácich zvierat vrátane moču, výkalov a zvratkov a zároveň neutralizujú nepríjemné pachy.

 • Účinný prostriedok na odstránenie silných nečistôt zanechaných psom
 • Vylepšená bioenzymatická formula
 • Obsahuje patentované mikroorganizmy*, ktoré bojujú s najodolnejšími nečistotami, ktoré zanechávajú domáce zvieratá, vrátane moču, výkalov a zvratkov
 • Neutralizuje nepríjemný zápach, ktorý zanechávajú psy
 • Na použitie na koberce, podlahy, nábytok, látky a ďalšie**
 • Bezpečné pre domáce zvieratá a domácnosť**
 • Vďaka ľahkej sviežej vôni pôsobí osviežujúco
  * nie je patentovaný v Španielsku
  ** za predpokladu, že sa používa a skladuje podľa odporúčaní
Návod na použitie:

Pred použitím otestujte povrchy, ktoré majú byť ošetrené na stálofarebnosť, nanesením na oblasť, ktorú nevidno. Počkajte 5 minút a potom utrite bielou handričkou. Ak sa farba z testovacej oblasti odstráni, na tieto povrchy nepoužívajte Nature’s Miracle®. Nepoužívajte na neošetrené tvrdé drevo, kožu, semiš, hodváb alebo vlnené špeciálne tkaniny, porézne kamenné/keramické povrchy. Tento produkt používajte vždy v plnej sile, neriedte. Vždy najskôr používajte Nature’s Miracle®. Iné čistiace a pracie prostriedky môžu zlyhať a chemicky „usadiť“ škvrny, ktoré nebude možné odstrániť. Na odstraňovanie škvŕn a zápachu. Zotrite čo najviac špiny a potom postihnuté miesto dôkladne namočte týmto produktom. Nasiaknutie je dôležité, aby tento produkt mohol preniknúť hlboko. Nechajte pôsobiť 15 minút, potom škvrnu utrite čistou handričkou. Na odolné škvrny: Škvrnu jemne vydrhnite a potom nechajte produkt pôsobiť 15 minút.
Pre silné pachy: Ošetrite dôkladným namočením postihnutého miesta a necháte uschnúť na vzduchu.

Zloženie: <5% neiónové povrchovo aktívne látky, <5% fosfáty, parfumy (Hexyl cinnamal, Coumarin, Eugenol, Geraniol, alpha-Isomethyl ionone), 2-metyl-(2H)-izotiazol-3-ón, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, BENZISOTHIAZOLINONE.

Vlastnosti
Váha 0.00kg
Rozmery (d x š x v) 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie