Dostupnosť: Skladom
Hrubá hmotnosť 0.00kg
8.04€
Cena vo vernostných bodoch: 804


Nature's Miracle® Set-In Stain Remover Dog je produkt určený na odstránenie starých, hlboko zapustených škvŕn a pachov. Receptúra ​​obohatená o kyslíkaté zlúčeniny preniká, oddeľuje a odstraňuje pachy a staré škvrny, ktoré zanechal pes, ako je moč, výkaly a špina. Prostriedok obsahuje rýchlo pôsobiace, vysoko okysličené látky, ktoré sa rýchlo aktivujú, aby odstránili usadené nečistoty a nepríjemné pachy.

  • Prípravok na odstraňovanie starých, silne usadených nečistôt a pachov po psoch
  • Preniká, oddeľuje a odstraňuje nepríjemné pachy a usadený moč, fekálne škvrny a nečistoty zanechané domácimi zvieratami
  • Oxidačná formula
  • Na použitie na koberce, podlahy, nábytok, látky a ďalšie*
  • Bezpečné pre domáce zvieratá a domov*
  • Pôsobí osviežujúco vďaka ľahkej vôni pomaranča
    * za predpokladu, že sa používa a skladuje podľa odporúčaní
Návod na použitie:

Pred použitím otestujte povrchy, ktoré majú byť ošetrené na stálofarebnosť, nanesením na oblasť, ktorú nevidno. Počkajte 5 minút a potom utrite bielou handričkou. Ak sa farba z testovacej oblasti odstráni, na tieto povrchy nepoužívajte Nature’s Miracle®. Nepoužívajte na neošetrené tvrdé drevo, kožu, semiš, hodváb alebo vlnené špeciálne tkaniny, porézne kamenné/keramické povrchy. Tento produkt používajte vždy v plnej sile, neriedte. Vždy najskôr používajte Nature’s Miracle®. Iné čistiace a pracie prostriedky môžu zlyhať a chemicky „usadiť“ škvrny, ktoré nebude možné odstrániť. Na odstraňovanie škvŕn a zápachu. Zotrite čo najviac špiny a potom postihnuté miesto dôkladne namočte týmto produktom. Nasiaknutie je dôležité, aby tento produkt mohol preniknúť hlboko. Nechajte pôsobiť 15 minút, potom škvrnu utrite čistou handričkou. Na odolné škvrny: Škvrnu jemne vydrhnite a potom nechajte produkt pôsobiť 15 minút.
Pre silné pachy: Ošetrite dôkladným namočením postihnutého miesta a necháte uschnúť na vzduchu. Receptúra koncentrovaného kyslíka preniká, oddeľuje a odstraňuje zanesené škvrny a pachy.

Zloženie: <5% bieliace činidlá na báze kyslíka, <5% neiónové povrchovo aktívne látky, <5% aniónové povrchovo aktívne látky, parfumy (Limonene). 

Vlastnosti
Váha 0.00kg
Rozmery (d x š x v) 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie