Dostupnosť: Skladom
Hrubá hmotnosť 0.28kg
17.17€
Cena vo vernostných bodoch: 1717

NitroMAX Pro je jedinečná filtračná vložka určená na chemickú filtráciu vody v sladkovodných akváriách, paludáriách a teráriách. Má formu flísových vreciek naplnených špeciálne vybranou iónomeničovou stabilizovanou živicou. Používa sa na chemickú absorpciu dusíkatých zlúčenín rozpustených vo vode, čo je jednou z hlavných príčin zhoršenia zdravotného stavu rýb a vývoja nepríjemných rias v akváriu. Taktiež pôsobí preventívne proti rastu rias a to spôsobom, že zabráni prísunu ľahko vstrebateľného dusíka. Odporúčame pravidelne používať v akváriách, kde je veľký počet rýb, menší počet rastlín a voda sa vymieňa len občas.

Jedno vrecko poskytuje filtráciu pre cca 70 l akvárium na cca 30 dní. Jedno balenie NitroMAX Pro obsahuje 3 vrecká s objemom 0,3 l. Kvôli zachovaniu optimálnych filtračných vlastností by sa mali vymieňať minimálne každé 4 týždne.

NitroMAX Pro funguje perfektne ako filtračné lôžko v kanistrových filtroch, prepadových filtroch, či vnútorných filtroch s komorami na voľné médiá (napr. TURBOFILTER).

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie