Dostupnosť: Skladom
Hrubá hmotnosť 0.06kg
9.91€
Cena vo vernostných bodoch: 991

Nastaviteľný obojok pre psa zo série Amiplay BeHappy je výbornou voľbou na každodenné prechádzky. Je navyše odolný voči poveternostným vplyvom a je ideálnym riešením aj na dlhé túry. Je vyrobený z kvalitnej obojstranne farbenej polyesterovej tkaniny. Veľmi ľahko sa čistí, stačí ho utrieť vlhkou handričkou alebo v prípade potreby vyprať a je opäť pripravený na použitie.

Obojok pre psa má veľký rozsah nastavenia dĺžky, čo umožňuje dokonalé prispôsobenie. Všetky kovania sú veľmi odolné, vystužené lemami, zaisťujú tak bezpečnosť pri silnejšom trhnutí pri prechádzke.

Kolekcia BeHappy udáva nový, farebný trend. Je tou najlepšou voľbou pre všetkých, ktorých omrzela klasika a radi vyčnievajú. Amiplay, ktorý splnil očakávania svojich zákazníkov, sa zameral predovšetkým na pohodlie a dizajnové farby. Celá séria BeHappy je vyrobená z materiálov najvyššej kvality tak, aby ani pri dlhšom kontakte s kožou psa nespôsobovali odreniny či odieranie. Navyše tu boli predstavené funkčné riešenia, ktoré zvyšujú kvalitu produktov, a tým zaručujú ich spoľahlivosť a ešte príjemnejšie používanie.


Kolekcia BeHappy  zahŕňa aj postrojepostroje Discoveryvodítkazásobníky na sáčky vrecúška na pochúťky pre psov. 


Rozmery:

S20-35 [b] x 1,5 cm
M25-40 [b] x 2 cm
L35-50 [b] x 2,5 cm
XL45-70 [b] x 2,5 cmVlastnosti
Váha 0.06kg
Rozmery (d x š x v) 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie