Dostupnosť: Skladom
Hrubá hmotnosť 0.30kg
24.79€
Cena vo vernostných bodoch: 2479


Farba

Moderné a efektívne svietidlo určené pre akváriá, ktoré sú vysoké až 35 cm a majú objem 10 až 50 l. Lampa využíva pokrokovú technológiu LED, v ktorej je po celom povrchu tienidla ukrytých niekoľko diód emitujúcich svetlo. Vysokovýkonné LED diódy (6 W) vyžarujú svetlo pri farebnej teplote 8000 K so svetelnou účinnosťou porovnateľnou so štandardnou 15W žiarivkou. Použitie až 15 LED diód s celkovým výkonom 6 W v jednej žiarovke zaisťuje rovnomerné a optimálne osvetlenie celého akvária.

Inovatívny systém vlastnej opravy:

Svetelné diódy, ktoré sú najaktuálnejším riešením osvetlenia akvárií, aktívne vytláčajú zastarané žiarivky z trhu. Poskytujú ideálne svetelné parametre pre akváriovú nádrž a zároveň spotrebúvajú oveľa menej energie ako bežné svetelné zdroje. Ich životnosť je navyše niekoľkonásobne dlhšia ako životnosť žiariviek. To znamená ďalšie úspory, pretože nie je potrebné ich často vymieňať.

Aby sa ich životnosť ešte predĺžila, AQUAEL implementoval nové riešenie. Najnovšia generácia žiaroviek LEDDY SMART 2 je vybavená inovatívnym systémom samoopravovania.

Postupom času môžu niektoré LED diódy nainštalované do žiarovky občas zlyhať. Spoločnosť AQUAEL vyvinula systém samoopravovania, ktorý poskytuje efektívne riešenie tohto problému. Vo verzii LEDDY SMART PLANT je systém samoopráv založený na prítomnosti DODATOČNÝCH LED, KTORÉ SÚ V NOVOM OSVETLENÍ NEFUNKČNÉ. Je to normálne a zámerné. Dodatočné LED sa aktivujú, iba ak niektorá z primárnych diód prestane fungovať. Takto lampa naďalej správne funguje a svetelný výkon a parametre zostávajú nezmenené.

Vďaka novému samoopravnému systému budú žiarovky LEDDY SMART slúžiť ešte dlhšie, čo poskytne ideálne svetelné podmienky pre pozorovanie akvária a pre rast rastlín.Vlastnosti
Váha 0.30kg
Rozmery (d x š x v) 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie