Dostupnosť: Skladom
Hrubá hmotnosť 0.30kg
24.79€
Cena vo vernostných bodoch: 2479


Farba

Leddy Smart Sunny Day & Night je LED žiarovka s minimalistickým dizajnom pre malé akváriá.

  • moderné, kompaktné LED osvetlenie pre nano akvária
  • 3 režimy svietenia : DEŇ / DEŇ BREAK / NOC sa prepínajú manuálne alebo prostredníctvom aplikácie pre smartphone
  • unikátny dizajn - elegantný, plochý a futuristický dizajn
  • ľahko sa inštaluje - na sklo s hrúbkou až 4 mm
  • dlhá životnosť - až 50 000 hodín prevádzky
  • výkon 4,8W


Svietidlo je obohatené o funkciu Day & Night, vďaka ktorej si podľa svojich potrieb môžete zvoliť jeden z troch režimov svietenia DAY / DAYBREAK / NIGHT. Existujú dve rôzne úrovne denného svetla a modrého nočného svetla. DAY je základné a najvýkonnejšie svetlo na osvetlenie akvária počas dňa. DAYBREAK je znížený výkon denného svetla na 50 % plus modré svetlo. Funguje to dobre ako prvý režim po noci a pri kŕmení rýb - najmä pri plachých rybách. NIGHT je modrá žiara, ktorá umožňuje jedinečné pozorovanie akvária po zotmení. Day & Night osvetlenie krásne zobrazí usporiadanie v akváriu cez deň aj v noci a zútulní aj interiér miestnosti, v ktorej sa nádrž nachádza.

 Režimy osvetlenia DAY / DAYBREAK / NIGHT je možné meniť manuálne alebo na diaľku ovládačom Socket Link Duo ovládaným aplikáciou Aquael, ktorá je dostupná aj v ponuke Aquael.

 

LEDDY SMART DAY & NIGHT je určený pre nádrže s objemom 10 až 50 litrov a výškou nepresahujúcou 35 cm. Využíva modernú LED technológiu ukrytú v plochom (len 1 cm hrubé), elegantnom tienidle. Inštalácia svietidla je veľmi jednoduchá - stačí nasunúť jeho rameno priamo na okraj skla akvária. Vhodné pre nádrže vyrobené zo skla do hrúbky 6 mm.

Lampa je dostupná v dvoch verziách - s univerzálnym spektrom SUNNY a špecializovaným spektrom PLANT podporujúcim rýchly rast rastlín. LED diódy vyžarujú svetlo s teplotou farby 7 000 K (SUNNY) alebo 9 000 K (PLANT) a účinnosťou porovnateľnou s 14-wattovou tradičnou žiarivkou. To poskytuje dobré podmienky pre akváriové rastliny a zaručuje vernú reprodukciu farieb všetkých obyvateľov akvária. Použitie veľkého počtu LED diód s celkovým výkonom 4,8 W vo svietidle robí nádrž rovnomerne osvetlenou.

LEDDY SMART DAY & NIGHT lampy sú nenahraditeľné pre osvetlenie akvárií s krevetami a iných malých sladkovodných nádrží. Ich ďalšou výhodou je bezúdržbovosť a dlhá životnosť – diódy v nich inštalované dokážu fungovať bez nutnosti výmeny až 15-tisíc hodín.

 

Technické údaje:

LEDDY SMART

SUNNY

PLANT

Výkon (W)

4,8

4,8

Lumeny

 520

350 

Teplota svetla (K)

7000

9000

Energetická trieda

E

F

 

Vlastnosti
Váha 0.30kg
Rozmery (d x š x v) 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm
Farba čierna
Lumeny 350 lm
Teplota svetla 9000 K
Typ LED osvetlenia PLANT DAY&NIGHT
Výkon 4,8 W

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie