Dostupnosť: Skladom
Hrubá hmotnosť 0.82kg
5.83€
Cena vo vernostných bodoch: 583


PURINA ONE® Senior 7+ je výživovo vyvážené krmivo pre mačky staršie ako 7 rokov. Pre zdravie vašej mačky je nevyhnutný vyvážený črevný mikrobión. Ten má priamy dopad na jej imunitný systém. Mikrobióm je tvorený biliónmi mikroorganizmov, ktoré žijú v črevách a sú unikátne pre každú mačku. Rovnováha mikroorganizmov je dôležitá pre dobré trávenie a má pozitívny vplyv na imunitný systém a celkovú pohodu vašej mačky.


PURINA ONE® BIFENSIS® je vyvážená receptúra s prospešnými baktériami - laktobacilmi, pri ktorých je vedecky preukázané, že posilňujú imunitný systém vašej mačky vnútorne i navonok a pomáhajú chrániť zdravý črevný mikrobióm. Purina ONE® BIFENSIS® obsahuje vysokokvalitné suroviny, vrátane prebiotík z čakanky, ktoré vyživujú prospešné baktérie v črevách. Vďaka tomu zlepšujú črevný mikrobióm, a tak pomáhajú udržiavať vašu mačku zdravú. Od dobrého trávenia a silného imunitného systému až po lesklú srsť môžete sledovať viditeľné výsledky na zdraví vašej mačky dnes i zajtra.

  • Funkčné ľadviny vďaka vitamínom E a C,
  • Starostlivosť o zuby a ďasná vďaka nevyhnutným živinám a chrumkavým granulám,
  • Vďaka prebiotiku z čakanky zlepšuje rovnováhu črevného mikrobiómu,
  • Vďaka omega-3 a 6 mastným kyselinám, esenciálnym vitamínom a minerálnym látkam pomáha udržiavať zdravú kožu a lesklú srsť,
  • Minerálne látky a vitamín D podporujú pevné kosti a dobrú pohyblivosť, 
Zloženie: Kuracie mäso (17 %, vrátane kostí, mäsa, kože), sušené hydinové bielkoviny, pšenica (15 %), kukurica, kukuričná bielkovinová múka, sójová múka, pšeničný lepok, živočíšne tuky, pšeničné otruby, sušený koreň čakanky (2 %), minerálne látky, bielkovinový hydrolyzát (s prídavkom prášku Lactobacillus Delbrueckii a Fermentum 0,025 %), kvasnice.

Analytické zložky: bielkovina 37.0 %, surový tuk 13.0 %, hrubá vláknina 2.5 %, popol/popolovina 7.5 %, omega-3 mastné kyseliny 0.1 %, omega-6 mastné kyseliny 2.0 %

Nutričné prídavné látky: Vitamín A (33 750 IU/kg), vitamín D3 (1. 100 IU/kg), vitamín E (670 mg/kg), vitamín C (140 mg/kg), taurín (700 mg/kg), monohydrát síranu železnatého (110 mg/kg), jodičnan vápenatý bezvodý (1,7 mg/kg), pentahydrát síranu meďnatého (11 mg/kg), monohydrát síranu mangánatého (41 mg/kg), monohydrát síranu zinočnatého (100 mg/kg), seleničitan sodný (0,12 mg/kg).
S antioxidantmi.

Vlastnosti
Váha 0.82kg
Rozmery (d x š x v) 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie