Dostupnosť: Skladom
Hrubá hmotnosť 0.82kg
5.83€
Cena vo vernostných bodoch: 583


Mačky sú známe tým, že sú vyberavé, ale u niektorých dospelých mačiek je príčinou citlivé zažívanie, ktoré môže byť spojené s vybranou chuťou do jedla. Krmivo PURINA ONE® Sensitive s receptúrou BIFENSIS® poskytne vašej mačke s citlivým zažívaním všetky živiny, ktoré potrebuje k zdraviu.

Kvalitné suroviny sú starostlivo vybrané pre jednoduchšie trávenie, navyše svojou chutnosťou stimulujú chuť do jedla. Krmivo je bohaté na morku a ryžu a je natoľko chutné, že si vaša mačka môže užiť zdravé jedlo bez straty chuti. Vďaka skvelej chuti a vybraným zdrojom bielkovín krmivo poskytuje lepšiu znášanlivosť krmiva a stimuluje chuť do jedla.

Prírodná vláknina pomáha zlepšiť konzistenciu stolice a obmedzuje zápach o 24 % počas 14 dní. Tiež obsahuje čakanku, prírodnú surovinu, ktorá preukázateľne znižuje zápach, podporuje vyváženú črevnú mikroflóru a podporuje zdravé zažívanie. Krmivo PURINA ONE® Sensitive s receptúrou BIFENSIS® je špeciálne navrhnuté pre zdravie a blaho mačiek s citlivým zažívaním a vycibrenou chuťou do jedla.

  • Pevnejšia stolica ao 24 %* menší zápach počas 14 dní vďaka prírodnej vláknine
  • Vybrané zdroje bielkovín pre lepšiu znášanlivosť krmiva
  • Veľmi dobre stráviteľné vďaka vysokej kvalite ingrediencií
  • Vyrobené z chutných ingrediencií stimulujúcich chuť do jedla
  • Zdravá koža a lesklá srsť vďaka obsahu omega 6 mastných kyselín a zinku
Zloženie: morka (18 %), ryža (15 %), kukurica, kukuričná lepková múčka, dehydratovaná morčacia bielkovina, hrachový bielkovinový koncentrát, živočíšny tuk, sójová múčka, sušený čakankový koreň (prírodná vláknina 2 %), minerálne látky, vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu, (s pridanými tepelne ošetrenými baktériami Lactobacillus Delbrueckii a Fermentum v prášku 0,025 %), kvasnice, rybí olej.

Analytické zložky: Proteín: 36,0 %, Obsah tuku: 16,0 %, Obsah anorganických látok: 7,5 %, Hrubá vláknina: 2,0 %, Omega-6 mastné kyseliny: 2,0 %

Nutričné doplnkové látky: Vitamín A 35 000 m.j./kg, Vitamín D3 1 100 m.j./kg, Vitamín E 680 m.j./kg, Vitamín C 160 mg/kg, Taurín 750 mg/kg, síran železnatý monohydrát 210 mg/kg, jodičnan vápenatý bezvodý 2,7 mg/kg, síran meďnatý pentahydrát 42 mg/kg, síran manganatý monohydrát 101 mg/kg, síran zinočnatý monohydrát 360 mg/kg, seleničitan sodný 0,25 mg/kg, Antioxidanty


Vlastnosti
Váha 0.82kg
Rozmery (d x š x v) 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie