Dostupnosť: Skladom
Hrubá hmotnosť 0.04kg
3.00€
Cena vo vernostných bodoch: 300


Veľkosť


3-ALGAE FLAKES

krmivo s riasami pre sladkovodné a morské ryby

3-ALGAE FLAKES je krmivo bohaté na riasy vo forme jemných vločiek. Je určené na každodenné kŕmenie sladkovodných a morských bylinožravých rýb, pre ktoré sú riasy dôležitou zložkou skladby potravy, a všežravých rýb – ako doplnkové krmivo. Súčasťou 3-ALGAE FLAKES sú tri druhy rias: chlorella (Chlorella vulgaris) a tiež Ascophyllum nodosum a Laminaria digitata označované ako riasy kelp. V chlorelle nachádzajúce sa nenasýtené mastné kyseliny a bielkoviny (bohaté na exogénne aminokyseliny) a vitamíny s mikro- a makroprvkami z rias kelp (vrátane jódu, chrómu, selénu a železa), zabezpečujú rybám dokonalú kondíciu, intenzívny rast a vitalitu. Ryby pravidelne kŕmené vločkami 3-ALGAE FLAKES dostávajú veľké dávky chlorofylu – zeleného farbiva, ktorého koncentrovaným zdrojom je chlorella. Chlorofyl brzdí rozmnožovanie nežiaducich baktérií v tráviacom trakte, čím zabraňuje vzniku zápalových stavov a podporuje vylučovanie toxínov z organizmov rýb. Výťažok z aloe podporuje imunitný systém rýb a vytvára priaznivé podmienky na rozvoj žiaducej bakteriálnej flóry v tráviacom trakte. Vzhľadom na svoje posilňujúce vlastnosti sa odporúča používať krmivo 3-ALGAE FLAKES na výživu rýb počas karantény, aklimatizácie a rekonvalescencie.

kŕmenie: niekoľkokrát v priebehu dňa malými porciami.

Kompletné krmivo pre ozdobné ryby.

Zloženie: obilniny, riasy 12%, produkty rastlinného pôvodu (v nich Aloe vera 2%), rastlinné bielkovinové koncentráty, ryby a produkty z rýb, mäkkýše a kôrovce, kvasnice, oleje a tuky, minerálne látky.

Doplnkové látky (na kg): Vitamíny: vitamín A 31 000 m.j., vitamín D3 1 850 m.j., vitamín E 120 mg, vitamín C 450 mg. Stopové prvky: železo (monohydrát síranu železnatého) 40,0 mg, zinok (oxid zinočnatý) 11,0 mg, mangán (oxid manganatý) 8,3 mg, meď (pentahydrát síranu meďnatého) 2,0 mg, jód (jodid draselný) 0,24 mg. Lecitín. Antioxidanty.

Analytické zložky: dusíkaté látky 43,0%, tuk 8,5%, vláknina 1,7%, vlhkosť 6,0%.


Vlastnosti
Váha 0.04kg
Rozmery (d x š x v) 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm
Druh rýb Všetky ryby
Objem 100 ml

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie