Dostupnosť: Skladom
Hrubá hmotnosť 0.57kg
15.65€
Cena vo vernostných bodoch: 1565


Veľkosť

 

3-ALGAE GRANULÁT

krmivo s riasami pre sladkovodné a morské ryby

3-ALGAE GRANULAT je krmivo bohaté na riasy vo forme pomaly sa potápajúcich granúl. Je určené na každodenné kŕmenie sladkovodných a morských bylinožravých rýb, pre ktoré sú riasy dôležitou zložkou skladby potravy, a všežravých rýb – ako doplnkové krmivo. Súčasťou 3-ALGAE GRANULAT sú tri druhy rias: chlorella (Chlorella vulgaris) a tiež Ascophyllum nodosum a Laminaria digitata označované ako riasy kelp. V chlorelle nachádzajúce sa nenasýtené mastné kyseliny a bielkoviny (bohaté na exogénne aminokyseliny) a vitamíny s mikro- a makroprvkami z rias kelp (vrátane jódu, chrómu, selénu a železa), zabezpečujú rybám dokonalú kondíciu, intenzívny rast a vitalitu. Ryby pravidelne kŕmené týmito granulami dostávajú veľké dávky chlorofylu – zeleného farbiva, ktorého koncentrovaným zdrojom je chlorella. Chlorofyl brzdí rozmnožovanie nežiaducich baktérií v tráviacom trakte, čím zabraňuje vzniku zápalových stavov. Výťažok z aloe podporuje imunitný systém rýb a vytvára priaznivé podmienky na rozvoj žiaducej bakteriálnej flóry v tráviacom trakte. Vzhľadom na svoje posilňujúce vlastnosti sa odporúča používať krmivo 3-ALGAE GRANULAT na výživu rýb počas karantény, aklimatizácie a rekonvalescencie.

kŕmenie: niekoľkokrát v priebehu dňa malými porciami.

Kompletné krmivo pre ozdobné ryby.

Zloženie: obilniny, riasy 12%, produkty rastlinného pôvodu (Aloe vera 2%), rastlinné bielkovinové koncentráty, ryby a produkty z rýb, mäkkýše a kôrovce, zelenina, kvasnice, oleje a tuky, minerálne látky.

Doplnkové látky (na kg): Vitamíny: vitamín A 31 000 m.j., vitamín D3 1 850 m.j., vitamín E 120 mg, vitamín C 450 mg. Stopové prvky: železo (monohydrát síranu železnatého) 40,0 mg, zinok (oxid zinočnatý) 11,0 mg, mangán (oxid manganatý) 8,3 mg, meď (pentahydrát síranu meďnatého) 2,0 mg, jód (jodid draselný) 0,24 mg, molybdén (molybdénan sodný) 0,05 mg. Antioxidanty.

Analytické zložky: dusíkaté látky 43,0%, tuk 8,5%, vláknina 1,7%, vlhkosť 8,0%.

Vlastnosti
Váha 0.57kg
Rozmery (d x š x v) 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm
Druh rýb Všetky ryby
Objem 1000 ml

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie