Dostupnosť: Dočasne vypredané
Hrubá hmotnosť 0.54kg
9.66€
10.73€
-10% zľava

Cena vo vernostných bodoch: 1073
Veľkosť

SLADKOVODNÉ AKVÁRIUM

AQUACID pH MINUS

ZNIŽUJE pH/KH VODY

PROFESIONÁLNA AKVARISTIKA

 

POZOR. Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: umyte veľkým množstvom vody. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.

TROPICAL AQUACID pH MINUS slúži na okyslenie akváriovej vody. Znižuje reakciu (pH) vody a jej uhličitanovú tvrdosť (KH), uľahčuje vytieranie rýb, zlepšuje životné podmienky rýb a zvyšuje odolnosť proti chorobám. Kyslá voda je typická pre biotopy čiernych vôd. Preparát AQUACID pH MINUS neobsahuje kyselinu fosforovú.

SPÔSOB POUŽITIA: preparát postupne pridávame kvapkami do akvária s rybami, za neustáleho miešania vody pomocou filtra, pričom kontrolujeme reakciu pH pomocou Testu pH 6.0-7.8 alebo Testu pH 4.5-9.5. Zmena reakcie pH vody bezpečná pre ryby je nie viac ako 0,2-0,3 pH za deň. Neprekračujte túto hodnotu. Pre bezpečnosť obyvateľov akvária odporúčame aplikáciu preparátu vo vode určenej pre výmenu(neaplikujte priamo do akvária). AQUACID pH MINUS je možno používať spolu s preparátmi Torfin Complex, Querex a Ketapang Extract.

POZOR! Nepoužívajte spolu s inými akvaristickými preparátmi (okrem zhora uvedených). Iné prípravky používajte po minimálne jednom dni.

Vlastnosti
Váha 0.54kg
Rozmery (d x š x v) 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie