Dostupnosť: Skladom
Hrubá hmotnosť 0.54kg
12.27€
Cena vo vernostných bodoch: 1227

TROPICAL BACTININ POND je preparát, ktorý obsahuje živé, vyselektované kmene a kultúry biologicky činných baktérií, ktoré rýchlo a účinne rozkladajú v záhradnom jazierku nahromadené organické látky a podporujú činnosť nitrifikačných baktérií. Je určený pre použitie v nových nádržiach s upravenou vodou, v stabilizovaných záhradných jazierkach, po čiastočnej výmene vody alebo čisteniu filtra a po liečbe rýb. Preparát účinne kontroluje masu organických odpadov v záhradnom jazierku a urýchľuje proces jeho dozrievania, stimulujúc vývoj nitrifikačných baktérií. Pravidelne používaný zabezpečuje biologickú rovnováhu v jazierku.

SPÔSOB POUŽITIA: pred použitím TROPICAL BACTININ POND upravte surovú vodovodnú vodu preparátom Antychlor Pond alebo Esklarin Pond, prípadne použite obidva preparáty naraz.

Nestabilizované záhradné jazierka – 20 ml / 300 l vody raz za týždeň; po 3 týždňoch dávkujte ako v stabilizovanej nádrži.

Stabilizované záhradné jazierká – 20 ml / 180 l vody raz mesačne. Pred použitím potraste!

POZOR! Nepoužívajte spolu s inými preparátmi do záhradných jazierok.

 

1 uzáver = 20 ml.

 

POZOR! Preparát do záhradných jazierok s ozdobnými rybami, ktoré nie sú určené na konzumovanie a potravinárske spracovanie.

Vlastnosti
Váha 0.54kg
Rozmery (d x š x v) 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie