Dostupnosť: Dočasne vypredané
Hrubá hmotnosť 0.06kg
2.30€
Cena vo vernostných bodoch: 230

SLADKOVODNÉ AKVÁRIUM

 MULTIMINERAL

MIKROELEMENTY PRE RYBY A VODNÉ RASTLINY

50 ml / 500 l vody

PROFESIONÁLNA AKVARISTIKA

 

TROPICAL MULTIMINERAL je preparát s obsahom mikroelementov určený pre doplnenie akváriovej vody potrebným množstvom stopových prvkov, ako sú: železo, zinok, meď, bór, mangán, kobalt i molybdén. Mikroelementy, potrebné pre mnoho dôležitých životných funkcií, sú neustále prijímané rybami a vodnými rastlinami, preto ich množstvo vo vode systematický ubúda. Nedostatok týchto prvkov je príčinou mnohých chorôb a často nenávratných porúch vývoja rýb. MULTIMINERAL odporúčame pre všetky akváriá, najmä chovné (s vytierajúcimi sa rybami a s poterom), počas karantény a rekonvalescencii, po ukončení filtrácii vody aktívnym uhlím a pre obohatenie destilovanej vody alebo po odvrátenej osmóze (RO).

ZLOŽENIE: 10 ml preparátu obsahuje: bór (B) 1,2 mg, kobalt (Co) 0,2 mg, meď (Cu) 0,5 mg, železo (Fe) 8,0 mg, mangán (Mn) 0,3 mg, molybdén (Mo) 0,2 mg, zinok (Zn) 0,2 mg.

SPÔSOB POUŽITIA: 10 ml / 100 l vody, po každej výmene vody v akváriu. Možno aplikovať spolu s preparátmi Kobaltosan, Ferro-Aktiv a Aqua Plant.

POZOR! Nepoužívajte spolu s prípravkami na úpravu vody a korekciu pH. Preparát bezpečný pre krevety. Postupujte opatrne v prípade veľmi citlivých druhov a typov kreviet.

Vlastnosti
Váha 0.06kg
Rozmery (d x š x v) 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie