Dostupnosť: Skladom
Hrubá hmotnosť 0.17kg
13.65€
Cena vo vernostných bodoch: 1365
Veľkosť

SUPER SPIRULINA FORTE MINI GRANULAT

ŠPECIÁLNE KRMIVO PRE SLADKOVODNÉ A MORSKÉ RYBY S VYSOKÝMI POŽIADAVKAMI NA KRMIVO

SUPER SPIRULINA FORTE MINI GRANULAT je krmivo vo forme drobného granulátu s vysokým obsahom (36%) rias Spirulina platensis. Doporučované špeciálne pre mladé africké cichlidy požierajúce riasy, ako aj iné ryby, tiež morské, vyžadujúce v strave značný podiel zložiek rastlinného pôvodu. Riasy Spirulina platensis povzbudzujú imunologický systém rýb a pozitívne vplývajú na procesy trávenia. Sú taktiež žriedlom nenasýtených mastných kyselín, ľahko osvojiteľných bielkovín bohatých na exogénne aminokyseliny, ako aj vitamínov a mikroelementov, ktoré zabezpečujú rybám dokonalú kondíciu, intenzívny rast a vitalitu. Pravidelné používanie granulátu spôsobuje, že farby rýb, vďaka v spiruline obsiahnutých karotenoidov, naberajú intenzívnosť a lesk.

KŔMENIE: niekoľkokrát v priebehu dňa malými porciami.

Kompletné krmivo pre ozdobné ryby.

Zloženie: riasy (Spirulina platensis 36%), rastlinné bielkovinové koncentráty, produkty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie produkty z rýb, obiloviny, mäkkýše a kôrovce, droždie, oleje a tuky, krmovinové látky minerálneho pôvodu.

Doplnkové látky (na kg): Vitamíny: vitamín A 38 000 m.j., vitamín D3 2 000 m.j., vitamín E 200 mg, vitamín C 540 mg. Stopové prvky: železo (monohydrát síranu železnatého) 42,0 mg, zinok (oxid zinočnatý) 11,5 mg, mangán (oxid manganatý) 9,0 mg, meď (pentahydrát síranu meďnatého) 2,1 mg, jód (jodid draselný) 0,26 mg, molybdén (molybdénan sodný) 0,06 mg. Farbivá. Antioxidanty.

Analytické zložky: dusíkaté látky 48,0%, tuk 6,0%, vláknina 3,8%, vlhkosť 10,0%.

Vlastnosti
Váha 0.17kg
Rozmery (d x š x v) 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie