Dostupnosť: Skladom
Hrubá hmotnosť 0.06kg
2.30€
Cena vo vernostných bodoch: 230
Veľkosť

SLADKOVODNÉ AKVÁRIUM

 SUPREME

 PRÍPRAVOK NA ÚPRAVU VODY S ALOE

 100 ml / 5 000 l vody

PROFESIONÁLNA AKVARISTIKA

 

TROPICAL SUPREME je veľmi efektívny prípravok s výťažkom z aloe určený na rýchlu úpravu surovej vodovodnej vody používanej na akvaristické účely. Odporúča sa na používanie počas výmeny vody a pri zakladaní nového akvária. SUPREME rýchlo neutralizuje toxický, pre akváriové ryby nebezpečný, chlór ako aj soli ťažkých kovov. Ryby chráni pred agresívnym pôsobením surovej vodovodnej vody. Vďaka výťažku z aloe zmierňuje stres, zjemňuje odery a urýchľuje regeneráciu poškodenej kože, zjemňuje riziko vzniku zápalov. SUPREME začína pôsobiť už po pridaní do akvária, preto je veľmi vhodný v núdzových prípadoch, keď je potrebné v akváriu vymeniť veľké množstvo vody.

SPÔSOB POUŽITIA: 1 ml (cca 25 kvapiek) / 50 l surovej vodovodnej vody. Používať vždy v novo vytvorenom akváriu, a taktiež po každej čiastočnej alebo celkovej výmene vody.

POZOR! Nepoužívať spolu s inými prípravkami do akvária, s výnimkou prípravku Tropical Bacto-Active, ktorý je možné použiť približne po 15 minútach. Iné prípravky používať po uplynutí minimálne 24 hodín.

Vlastnosti
Váha 0.06kg
Rozmery (d x š x v) 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie