Dostupnosť: Skladom
Hrubá hmotnosť 0.16kg
6.92€
Cena vo vernostných bodoch: 692
Veľkosť

TANGANYIKA CHIPS

 KRMIVO PRE CICHLIDY Z JAZERA TANGANIKA

 

Špeciálne viaczložkové krmivo vo forme ponárajúcich sa chipsov pre väčšie cichlidy z jazera Tanganika, patriacich do rodu Altolamprologus, Julidochromis, Lamprologus, Neolamprologus a Lepidiolamprologus, a taktiež pre mladé jedince z rodu Cyphotilapia frontosa a iných, ktorých diéta je založená hlavne na živočíšnych organizmoch. Krmivo TANGANYIKA CHIPS obsahuje 70% zložiek morského pôvodu, vrátane kreviet, pancieroviek a kalamárov, ktoré sú zdrojom veľmi kvalitných bielkovín, bohatých na exotické aminokyseliny. Vynikajúce chuťové vlastnosti týchto prímesí spôsobujú, že toto krmivo ochotne žerú dokonca aj veľmi prieberčivé a náročné ryby, vrátane vylovených rýb. Prirodzenú odolnosť rýb voči chorobám posilňujú látky obsiahnuté v spiruline, riasach Kelp a v cesnaku, ako aj stabilizovaný vitamín C.

KŔMNY NÁVOD: niekol’kokrát počas dňa malými dávkami.

Kompletné krmivo pre ozdobné ryby.

Zloženie: mäkkýše a kôrovce (v nich vrátane múčky z celých krevetiek 30%, múčka z pancierovky 6%, múčka z kalamárov 6%), ryby a produkty z rýb, riasy (v nich Ascophyllum nodosum 1,7%), produkty rastlinného pôvodu (v nich cesnak 2,5%), rastlinné bielkovinové koncentráty, obiloviny, kvasnice, oleje a tuky, minerálne látky.

Doplnkové látky (na kg): Vitamíny: vitamín A 39 300 m.j., vitamín D3 2 360 m.j., vitamín E 150 mg, vitamín C 525 mg, beta-karotén 150 mg. Stopové prvky: železo (monohydrát síranu železnatého) 40,5 mg, zinok (oxid zinočnatý) 11,1 mg, mangán (oxid manganatý) 8,4 mg, meď (pentahydrát síranu meďnatého) 2,0 mg, jód (jodid draselný) 0,24 mg, molybdén (molybdénan sodný) 0,06 mg. Farbivá: astaxantín 100 mg. Antioxidanty.

Analytické zložky: dusíkaté látky 52,0%, tuk 9,6%, vláknina 3,0%, vlhkosť 10,0%.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie