Dostupnosť: Skladom
Hrubá hmotnosť 0.04kg
8.26€
Cena vo vernostných bodoch: 826

Vrecúško na pamlsky Amiplay BeHappy sa stane dôležitým prvkom každej prechádzky alebo tréningu. Odmeňovanie psa v správnom momente je veľmi dôležitou súčasťou každého výcviku alebo vychádzky na posilnenie povelu alebo správneho správania. Je dobré mať lahôdky vždy po ruke. To platí najmä pre šteniatka, ktoré sa veľmi rýchlo rozptyľujú.

Vrecúško na pamlsky je vyrobená z veľmi odolnej polyesterovej tkaniny, odolnej voči poveternostným vplyvom, takže môžete trénovať za každého počasia. Vnútorná vložka sa ľahko čistí. Pre zachovanie hygieny stačí celé vyprať a vrecúško je opäť pripravené na použitie. Je obojstranne zafarbené ako aj ostatné produkty kolekcie BeHappy.

Vrecúško má pútko na opasok s karabínkou, takže si ju môžete pripevniť priamo na nohavice alebo prevliecť cez opasok. Aby sa pochúťky nevysypali alebo aby sa obsah ochránil pred dažďom, stačí vrecúško uzavrieť sťahovákom.

Kolekcia BeHappy udáva nový, farebný trend. Je tou najlepšou voľbou pre všetkých, ktorých omrzela klasika a radi vyčnievajú. Amiplay, ktorý splnil očakávania svojich zákazníkov, sa zameral predovšetkým na pohodlie a dizajnové farby. Celá séria BeHappy je vyrobená z materiálov najvyššej kvality tak, aby ani pri dlhšom kontakte s kožou psa nespôsobovali odreniny či odieranie. Navyše tu boli predstavené funkčné riešenia, ktoré zvyšujú kvalitu produktov, a tým zaručujú ich spoľahlivosť a ešte príjemnejšie používanie.

Kolekcia BeHappy zahŕňa aj postrojepostroje Discoveryobojkyvodítka a zásobníky na sáčky pre psov. 

Rozmery:

8 x 6 x 10 cm
Vlastnosti
Váha 0.04kg
Rozmery (d x š x v) 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie