Dostupnosť: Skladom
Hrubá hmotnosť 0.21kg
17.17€
Cena vo vernostných bodoch: 1717


MOONLIGHT LED je nočné osvetlenie akvária.  Má formu malého okrúhleho modulu vybaveného štyrmi modrými LED diódami s celkovým príkonom iba 1,0 W. Môže byť inštalovaný pod vodou aj mimo nej. Inštaláciu osvetlenia uľahčuje dvojitý závesný systém pozostávajúci zo silnej prísavky a magnetického vešiaka.

Osvetlenie je možné bezpečne ponoriť do vody (sladkej aj slanej), pretože vyhovuje štandardu vodotesnosti IPX8, čo znamená, že je úplne chránené pred vodou. 5V technológia, v ktorej sa zariadenie vyrába, zaisťuje celkovú bezpečnosť pre zvieratá obývajúce nádrž aj pre ich majiteľa. Silné modré svetlo vyžarované LED MOONLIGHT osvetľuje interiér nádrže dokonale imitujúc prirodzené mesačné svetlo. Zaisťuje perfektné podmienky kŕmenia nočných zvierat. Experimentálne sa tiež dokázalo, že použitie takéhoto typu osvetlenia môže stimulovať reprodukciu takzvaných „problematických“ druhov rýb, ktoré sa neradi rozmnožujú v akváriu.

MOONLIGHT LED je tiež ideálny pre malé morské akváriá s koralmi ako aktinické osvetlenie.  Zosilňuje fluorescenčný efekt koralov a zvyšuje ich atraktívnosť. Vďaka dvojitému závesu sa lampa ľahko inštaluje prakticky všade, a to ako na nádrž, tak aj na kryt alebo iné prvky akvarijného vybavenia. MOONLIGHT LED je možné použiť aj na účely, ktoré nesúvisia s akvaristikou, napr. na osvetlenie malých vnútorných priestorov.

Rozmery (šírka x hĺbka x výška): 4,5x3,5x5,5 cm

Vlastnosti
Váha 0.21kg
Rozmery (d x š x v) 3.50cm x 4.50cm x 5.50cm
Výkon 1 W

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie