Dostupnosť: Skladom
Hrubá hmotnosť 0.82kg
5.83€
Cena vo vernostných bodoch: 583


Mačky žijúce v byte trávia veľa času starostlivosťou o svoju čistotu, takže sú náchylnejšie na problémy súvisiace s zachytávaním srsti v tráviacom trakte. A pretože mačka dá väčšinou prednosť sladkému spánku na pohovke pred fyzickou aktivitou, potrebuje, aby ste sa postarali aj o jej hmotnosť.

PURINA ONE® Indoor s receptúrou BIFENSIS® je krmivo špeciálne navrhnuté pre mačky žijúce prevažne v byte. Jeho zloženie s morkou bolo vyvinuté veterinármi a expertmi na výživu tak, aby poskytovalo vašej mačke všetky nevyhnutné živiny, ktoré potrebuje v každom jedle, zároveň berie ohľad na znížený energetický výdaj a pomáha redukovať tvorbu chumáčov chlpov.

Vláknina obsiahnutá v krmive preukázateľne odvádza zo žalúdka mačky dvakrát viac chlpov už počas 14 dní. Vďaka upravenému pomeru bielkovín a tukov pomáha udržovať štíhlu líniu a zdravú telesnú kondíciu vašej mačky. Obsahuje tiež čakanku, prírodnú ingredienciu, ktorá znižuje zápach podstielky, zaisťuje vyváženú črevnú mikroflóru a podporuje zdravé zažívanie.

  • S vlákninou, ktorá preukázateľne odvádza zo žalúdka mačky dvakrát viac chumáčov chlpov už počas 14 dní
  • Obsahuje čakanku, prírodnú ingredienciu, ktorá preukázateľne znižuje zápach podstielky
  • Štíhla línia a zdravá telesná kondícia vďaka upravenému pomeru bielkovín a tukov
  • Vysoko kvalitné suroviny pre dobré zažívanie
  • Zdravý močový trakt vďaka vyváženému obsahu minerálnych látok
Zloženie: morka (17 %), celozrnná pšenica (17 %), dehydratované hydinové bielkoviny, kukurica, sójová múčka, kukuričná lepková múčka, pšeničná lepková múčka, živočíšny tuk, sušená repná dužina, sušený čakankový koreň (2 %), minerálne látky, vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu (s pridanými tepelne ošetrenými baktériami Lactobacillus Delbrueckii a Fermentum v prášku 0,025 %), kvasnice.

Analytické zložky: Proteín: 34,0 %, Obsah tuku: 13,0 %, Obsah anorganických látok: 7,5 %, Hrubá vláknina: 6,0 %, Omega-6 mastné kyseliny: 2,0 %

Nutričné doplnkové látky: Vitamín A 36 960 m.j./kg, Vitamín D3 1 200 m.j./kg, Vitamín E 460 m.j./kg, Vitamín C 140 mg/kg, Taurín 780 mg/kg, síran železnatý monohydrát 220 mg/kg, jodičnan vápenatý bezvodý 2,8 mg/kg, síran meďnatý pentahydrát 45 mg/kg, síran manganatý monohydrát 108 mg/kg, síran zinočnatý monohydrát 380 mg/kg, seleničitan sodný 0,26 mg/kg, Antioxidanty


Vlastnosti
Váha 0.82kg
Rozmery (d x š x v) 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie