Dostupnosť: Skladom
Hrubá hmotnosť 3.25kg
111.62€
Cena vo vernostných bodoch: 11162


Veľkosť

SUPER SPIRULINA FORTE GRANULAT

ŠPECIÁLNE KRMIVO PRE SLADKOVODNÉ A MORSKÉ RYBY S VYSOKÝMI POŽIADAVKAMI NA KRMIVO

SUPER SPIRULINA FORTE GRANULAT je granulované krmivo s vysokým obsahom (36%) rias Spirulina platensis. Doporučované špeciálne pre africké cichlidy požierajúce riasy, ako aj iné ryby, tiež morské, vyžadujúce v strave značný podiel zložiek rastlinného pôvodu. Riasy Spirulina platensis povzbudzujú imunologický systém rýb a pozitívne vplývajú na procesy trávenia. Sú taktiež žriedlom nenasýtených mastných kyselín, ľahko osvojiteľných bielkovín bohatých na exogénne aminokyseliny, ako aj vitamínov a mikroelementov, ktoré zabezpečujú rybám dokonalú kondíciu, intenzívny rast a vitalitu. Pravidelné používanie granulátu spôsobuje, že farby rýb, vďaka v spiruline obsiahnutých karotenoidov, naberajú intenzívnosť a lesk. Špeciálny technologický proces používaný počas produkcie granulátu spôsobuje, že granulky vo vode rýchlo mäknú, vďaka čomu ich ryby s chuťou prijímajú.

KŔMENIE: niekoľkokrát v priebehu dňa malými porciami.

Kompletné krmivo pre ozdobné ryby.

Zloženie: riasy (medzi nimi Spirulina platensis 36%), rastlinné bielkovinové koncentráty, produkty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie produkty z rýb, obiloviny, mäkkýše a kôrovce, droždie, oleje a tuky, minerálne látky.

Doplnkové látky (na kg): Vitamíny: vitamín A 38 000 m.j., vitamín D3 2 000 m.j., vitamín E 200 mg, vitamín C 540 mg. Stopové prvky: železo (monohydrát síranu železnatého) 42,0 mg, zinok (oxid zinočnatý) 11,5 mg, mangán (oxid manganatý) 9,0 mg, meď (pentahydrát síranu meďnatého) 2,1 mg, jód (jodid draselný) 0,26 mg, molybdén (molybdénan sodný) 0,06 mg. Antioxidanty.

Analytické zložky: dusíkaté látky 48,0%, tuk 6,0%, vláknina 3,8%, vlhkosť 10,0%.

Vlastnosti
Váha 3.25kg
Rozmery (d x š x v) 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm
Druh rýb Všetky ryby
Objem 5 L

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie