Dostupnosť: Dočasne vypredané
Hrubá hmotnosť 4.38kg
75.08€
Cena vo vernostných bodoch: 7508

Inovatívne moduly VERSA GARDEN sa používajú na vytváranie zelených stien na fasádach budov, plotov a iných zvislých plôch vo vašej domácnosti a záhrade.

Moduly VERSA GARDEN je možné používať v exteriéri aj interiéri. Môžu byť ľubovoľne kombinované, čo vám umožní vytvoriť neuveriteľne krásne, žiarivé zelené steny, ktoré obohatia každú záhradu, balkón, terasu alebo izbu. Údržba týchto výnimočných dekorácií trvá len pár minút denne. Použite ich na vytvorenie jedinečných aranžmánov rastlín aj na malom priestore a zakrytie prázdnych fragmentov stien. Je to ideálne riešenie pre všetkých milovníkov zelene, s ktorými bude starostlivosť o rastliny ľahšia ako kedykoľvek predtým!

Moduly VERSA GARDEN pozostávajú z navzájom prepojených podnosov pre kvetináče. Každý modul obsahuje štyri naskladané podnosy a každý podnos pojme až tri kvetináče (celkovo modul pojme dvanásť štandardných kvetináčov s výškou 90 mm a priemerom 120 mm). Modul je možné namontovať pomocou priložených hmoždiniek. Jeho inštalácia je pomerne jednoduchá a nevyžaduje žiadne špeciálne technické znalosti. Jednou z veľkých výhod tohto produktu je ľahká obsluha. Musíte len pravidelne nalievať vodu do horného podnosu. Voda steká cez sieť kanálikov a rovnako zavlažuje všetky rastliny v celom module. Prebytočná voda sa hromadí v spodnej vaničke. Podnosy sú vybavené prepadovými kanálmi, ktoré automaticky udržiavajú hladinu vody a zabraňujú pretečeniu.
Vlastnosti
Váha 4.38kg
Rozmery (d x š x v) 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie