Dostupnosť: Skladom
Hrubá hmotnosť 0.76kg
27.39€
Cena vo vernostných bodoch: 2739


Veľkosť
Farba

LEDDY SET DAY & NIGHT


Kryty LEDDY sú určené pre sladkovodné akvária. Používajú sa na osvetlenie vnútra nádrže, na zabránenie vyskočenia rýb a na zníženie odparovania vody a tepelných strát. Sú mimoriadne odolné vďaka technológii vstrekovania, ktorá sa používa na ich výrobu. Kryty sú vybavené zabudovaným osvetlením a záklopkou na kŕmenie rýb.


Osvetlenie namontované v kryte je jedinečný LED modul pracujúci v troch prevádzkových režimoch: SUNNY / SUNNY+BLUE / BLUE. Pri prevádzke v režime SUNNY vyžaruje svetlo s farbou podobnou dennému svetlu, čím zaisťuje dokonalú reprodukciu prirodzených farieb rýb a dobré podmienky pre rast rastlín. BLUE režim poskytuje modré svetlo - nočné - napodobňujúce prirodzené svetlo mesiaca. Jeho použitie sa obzvlášť odporúča v akváriách s nočným životom, ktoré umožňujú ich slobodné pozorovanie po vypnutí denného svetla.


Modul LEDDY TUBE vyžaruje oveľa viac svetla ako konvenčná žiarivka a spotrebuje približne o 50% menej energie. Na rozdiel od žiariviek nevyžaduje modul LED častú výmenu.


Kryt LEDDY 75 poskytuje možnosť ľahkej inštalácie prídavného modulu osvetlenia v závislosti od potrieb používateľa.


Kryt je vybavený systémom SmartOpen, ktorý pri zdvíhaní krytu eliminuje potrebu pántov a opier. Sieťou kanálikov vo vnútri krytu sa kondenzovaná voda zhromažďuje a odvádza späť do nádrže.


Technické údaje:

 

 

40

60

75

Rozmery

cm

41x25

60x30

75x35

Šírka akvária

cm

40

60

75

Výkon

W

7

7

14

Farebná teplota

K

6500

6500

6500Vlastnosti
Váha 0.76kg
Rozmery (d x š x v) 41.00cm x 25.00cm x 0.00cm
Farba čierna
Typ LED osvetlenia LEDDY TUBE SUNNY DAY&NIGHT
Výkon 7 W

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie