Dostupnosť: Skladom
Hrubá hmotnosť 0.07kg
15.70€
Cena vo vernostných bodoch: 1570


Veľkosť

Postroj pre psa zo série Amiplay BeNature je výbornou voľbou na každodenné prechádzky. Vďaka ergonomickému dizajnu perfektne sedia a zároveň netlačia. Rovnomerne rozložia váhu pri chôdzi či tréningu, čím nepreťažujú chrbticu. Tento typ postroja najlepšie vyhovuje požiadavkám a anatomickej stavbe psov, preto je ideálny pre dospelých psov aj šteňatá. Počas obdobia rastu je veľmi dôležité používať správne vybavenie, aby sa svaly a kostra vášho psíka správne vyvíjali.

Postroje pre psov sú vyrobené z mäkkej odolnej polypropylénovej látky, takže ani pri intenzívnom používaní nehrozia odreniny či trenie srsti. Veľmi ľahko sa čistia, stačí ich utrieť vlhkou handričkou alebo v prípade potreby vyprať a sú opäť pripravené na použitie. Všetky kovania sú veľmi odolné, navyše vystužené lemami, čo zaisťuje bezpečnosť pri silnejšom ťahu počas chôdze. Postroj je plne nastaviteľný v troch rovinách

Kolekcia BeNature udáva nový, farebný trend. Je tou najlepšou voľbou pre všetkých, ktorých omrzela klasika a radi vyčnievajú. Amiplay, ktorý splnil očakávania svojich zákazníkov, sa zameral predovšetkým na pohodlie a dizajnové farby. Celá séria BeNature je vyrobená z materiálov najvyššej kvality tak, aby ani pri dlhšom kontakte s kožou psa nespôsobovali odreniny či odieranie. Navyše tu boli predstavené funkčné riešenia, ktoré zvyšujú kvalitu produktov, a tým zaručujú ich spoľahlivosť a ešte príjemnejšie používanie.

Kolekcia BeNature zahŕňa aj obojkypostroje Discoveryvodítkazásobníky na sáčky vrecúška na pochúťky pre psov. 


Rozmery:

S                  17-27 [b] x 26-35 [d] x 9-12 [m] x 1,5 cm

                25-40 [b] x 35-55 [d] x 13-20 [m] x 2 cm

L                   35-60 [b] x 50-75 [d] x 16-24 [m] x 2,5 cm

XL                48-85 [b] x 65-95 [d] x 21-32 [m] x 2,5 cm

Vlastnosti
Váha 0.07kg
Rozmery (d x š x v) 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie