Dostupnosť: Skladom
Hrubá hmotnosť 0.06kg
2.30€
Cena vo vernostných bodoch: 230

SLADKOVODNÉ AKVÁRIUM

AQUA PLANT

MAKROELEMENTY PRE VODNÉ RASTLINY

50 ml / 500 l vody

 PROFESIONÁLNA AKVARISTIKA

 

TROPICAL AQUA PLANT je preparát pre akváriové rastliny, obsahujúci makroelementy. Je pre rastliny zdrojom dusíka (N), fosforu (P) a draslíka (K) – vo vhodnom pomere. Je určený na hnojenie flóry v rastlinných akváriách s malým počtom rýb, v ktorých sa môže vyskytnúť nedostatok zhora uvedených prvkov a v dôsledku tohto rastliny pomaly rastú a odumierajú. Pravidelné podávanie preparátu zabezpečuje intenzívny a rovnomerný rast pestovaných vodných rastlín. Zdravé a silné rastliny podporujú biologickú stabilitu a znižujú pravdepodobnosť vzniku problémov s riasami a chemickými parametrami vody. Preparát je možno používať pre pestovanie emerzných rastlín v nádržiach dodatočne posilňovaných oxidom uhličitým.

ZLOŽENIE: 10 ml preparátu obsahuje: dusík (N) 110 mg, fosfor (P) 10 mg, draslík (K) 160 mg.

SPÔSOB POUŽITIA: 10 ml / 100 l vody, pri každej výmene vody v akváriu. Dávku môžete zväčšiť alebo zmenšiť na základe pozorovania rastu rastlín v akváriu. Možno aplikovať spolu s preparátmi Kobaltosan, Multimineral a Ferro-Aktiv.

POZOR! Nepoužívajte spolu s prípravkami na úpravu vody a korekciu pH. Preparát bezpečný pre krevety. Postupujte opatrne v prípade veľmi citlivých druhov a typov kreviet.

Vlastnosti
Váha 0.06kg
Rozmery (d x š x v) 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie