Dostupnosť: Skladom
Hrubá hmotnosť 0.06kg
2.30€
Cena vo vernostných bodoch: 230
Veľkosť

SLADKOVODNÉ AKVÁRIUM

 FERRO-AKTIV

CHELÁT ŽELEZA PRE RASTLINY

50 ml / 500 l vody

PROFESIONÁLNA AKVARISTIKA

 

TROPICAL FERRO-AKTIV je prípravok obsahujúci železo, určený pre pravidelné hnojenie vodných rastlín v bežných a rastlinných akváriách. Obsahuje biologicky prispôsobiteľnú formu chelátu železa. Pravidelne používaný chráni pred chlorózou – ochorením rastlín, ktoré spôsobí blednutie a žltnutie mladých listov. Dlhodobý nedostatok železa v akváriu môže spôsobiť zmenšovanie mladých listov a stratu farby až do bielej. V tejto pokročilej etape chlorózy môžu žltnúť aj staršie listy a rast je veľmi obmedzený. FERRO-AKTIV pomáha v priebehu fotosyntézy a produkcie chlorofylu v tkanivách. Prostriedok zaručuje živé a intenzívne zelené vodné rastliny a ich bujný rast.

ZLOŽENIE: 10 ml preparátu obsahuje: železo (Fe) 16 mg.

SPÔSOB POUŽITIA: 10 ml / 100 l vody, pri každej výmene vody v akváriu. Dávku môžete zväčšiť alebo zmenšiť na základe pozorovania rastu rastlín v akváriu. Možno aplikovať spolu s preparátmi Kobaltosan, Aqua Plant a Aquaflorin Potassium.

POZOR! Nepoužívajte spolu s prípravkami na úpravu vody a korekciu pH. Preparát bezpečný pre krevety. Postupujte opatrne v prípade veľmi citlivých druhov a typov kreviet.

Vlastnosti
Váha 0.06kg
Rozmery (d x š x v) 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie