Dostupnosť: Skladom
Hrubá hmotnosť 0.03kg
2.25€
Cena vo vernostných bodoch: 225

WEEKEND FOOD

VÍKENDOVÉ A PRÁZDNINOVÉ KRMIVO

 

Viaczložkové krmivo v podobe ponárajúcich sa tabliet pre akváriové ryby. Krmivo je prostriedkom ako zabezpečiť živiny pre ryby, keď nie ste dlhšiu dobu doma. Zloženie krmiva zaručuje udržanie výbornej kondícii ryb v dobe víkendu alebo prázdnin, bez negatívneho pôsobenia na kvalitu vody. Tablety sa vyznačujú výbornou hydrostabilitou. Vo vode z tablety sa pomaly uvoľňujú čiastočky krmiva, vhodného pre ryby a kôrovce. Je vhodné aj pre nano akvárium. Krmivo je dostačujúce na dobu do 10 dňov. POZOR! Len pre stabilne a dlhú dobu fungujúce akváriá.

KŔMNY NÁVOD: tablety môžete dávkovať celé alebo rozdelené do menších kúskov (malý počet rýb, nanoakváriá).

Kompletné krmivo pre ozdobné ryby.

Zloženie: ryby a rybné produkty, produkty rastlinného pôvodu, bielkovinové rastlinné extrakty, mäkkýše a kôrovce, obilie, riasy, kvasinky, oleje a tuky, krmivo minerálneho pôvodu.

Doplnkové látky (na kg): Vitamíny: vitamín A 24 500 m.j., vitamín D3 1 350 m.j., vitamín E 95 mg, vitamín C 350 mg. Stopové prvky: železo (monohydrát síranu železnatého) 18,6 mg, zinok (oxid zinočnatý) 6,0 mg, mangán (oxid manganatý) 4,3 mg, meď (pentahydrát síranu meďnatého) 1,1 mg, jód (jodid draselný) 0,1 mg, molybdén (molybdénan sodný) 0,03 mg. Farbivá. Antioxidanty.

Analytické zložky: dusíkaté látky 40,0%, tuk 6,0%, vláknina 2,5%, vlhkosť 9,0%.

Vlastnosti
Váha 0.03kg
Rozmery (d x š x v) 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie