Dostupnosť: Skladom
Hrubá hmotnosť 0.09kg
14.87€
Cena vo vernostných bodoch: 1487


Veľkosť
Vodítko pre psa zo série Amiplay BeNature je výbornou voľbou na každodenné prechádzky. Svojou dĺžkou a hmotnosťou sa ideálne hodí pre psov všetkých plemien. 

Vodítko pre psov je vyrobené z kvalitnej látky, odolnej voči poveternostným vplyvom, s mimoriadne veselými farbami. Použitá polypropylénová látka sa veľmi ľahko čistí, stačí ju utrieť vlhkou handričkou alebo v prípade potreby vyprať a je opäť pripravené na použitie.

Pohodlná rukoväť zaisťuje skvelé vedenie psa. Na rukoväti je očko na pohodlné pripevnenie zásobníka na sáčky na psie výkaly. Silná karabína umožňuje ľahké pripnutie a odopnutie vodítka a navyše je v jeho spodnej časti všitá prídavná rukoväť, ktorá umožňuje rýchlu reakciu a kontrolované držanie psa v každej situácii. Vďaka tomu klasické vodítko zo série BeNature poskytne ešte väčší komfort a bezpečnosť pri prechádzkach.

Kolekcia BeNature udáva nový, farebný trend. Je tou najlepšou voľbou pre všetkých, ktorých omrzela klasika a radi vyčnievajú. Amiplay, ktorý splnil očakávania svojich zákazníkov, sa zameral predovšetkým na pohodlie a dizajnové farby. Celá séria BeNature je vyrobená z materiálov najvyššej kvality tak, aby ani pri dlhšom kontakte s kožou psa nespôsobovali odreniny či odieranie. Navyše tu boli predstavené funkčné riešenia, ktoré zvyšujú kvalitu produktov, a tým zaručujú ich spoľahlivosť a ešte príjemnejšie používanie.

Kolekcia BeNature zahŕňa aj obojkyklasické postrojepostroje Discoveryzásobníky na sáčky vrecúška na pochúťky pre psov. 


Rozmery:

S150 x 1,5 cm
M150 x 2 cm
L150 x 2,5 cm
XL150 x 2,5 cm


Vlastnosti
Váha 0.09kg
Rozmery (d x š x v) 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie