Dostupnosť: Skladom
Hrubá hmotnosť 0.03kg
6.61€
Cena vo vernostných bodoch: 661

Zásobník na sáčky na psie výkaly Amiplay BeHappy sa stane dôležitým prvkom každej prechádzky. Má karabínu, ktorú je možné pripevniť na vodítko, aby boli sáčky vždy po ruke, takže ich nosenie vo vrecku je minulosťou.

Je vyrobený z veľmi odolnej polyesterovej tkaniny, odolnej voči poveternostným vplyvom. Je obojstranne zafarbený ako aj ostatné produkty kolekcie BeHappy. Čistenie zásobníka na sáčky je veľmi jednoduché, pretože sa dá vyprať. Na boku je otvor pre ľahký prístup k sáčkom, zatiaľ čo pohodlné zapínanie na suchý zips zabraňuje vypadnutiu rolky aj pri veľmi aktívnej chôdzi.

Kolekcia BeHappy udáva nový, farebný trend. Je tou najlepšou voľbou pre všetkých, ktorých omrzela klasika a radi vyčnievajú. Amiplay, ktorý splnil očakávania svojich zákazníkov, sa zameral predovšetkým na pohodlie a dizajnové farby. Celá séria BeHappy je vyrobená z materiálov najvyššej kvality tak, aby ani pri dlhšom kontakte s kožou psa nespôsobovali odreniny či odieranie. Navyše tu boli predstavené funkčné riešenia, ktoré zvyšujú kvalitu produktov, a tým zaručujú ich spoľahlivosť a ešte príjemnejšie používanie.


Rozmery:

6 x 2 x 11 cm

Materiál:

obojstranne farbená polyesterová tkanina


Kolekcia BeHappy  zahŕňa aj obojkyklasické postrojepostroje Discovery, vodítkavrecúška na pochúťky pre psov. 
Vlastnosti
Váha 0.03kg
Rozmery (d x š x v) 0.00cm x 0.00cm x 0.00cm

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie